Informace o výzvách zveřejněné na webu VŠCHT Praha jsou připravovány se snahou o maximální přesnost, přesto jsou jen orientační (z principu nemusí pokrývat okamžitě všechny změny a opravy, které poskytovatelé provedou). Závazné jsou vždy informace přímo od poskytovatele výzev.
Záměrem soutěže LUC25 je výběr výzkumných projektů v kategorii základního výzkumu, průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje, a to se zaměřením do všech vědních oblastí.
Kdo může žádat: výzkumná organizace; malý podnik; střední podnik
Míra financování: U výzkumných organizací je maximální možná intenzita podpory 100%.
Délka projektu: min. 20 měsíců (projekty mohou být řešeny max. do 31.12.2028, resp. ne déle než do data ukončení související akce COST)
Lhůty pro podání projektů: Soutěžní lhůta končí dne 22.1.2025 (školní uzávěrka je 20.1.2025).
Více informací:
Vyhlášení soutěže LUC25 na stránkách MŠMT
Pokud Vás výzva zaujala, pročtěte si prosím interní pokyny na Intranetu. V případě dalších dotazů prosím kontaktujte: Anna Chmelová (anna.chmelova@vscht.cz, l. 3301).
Studenti a vědci jsou vyzváni, aby vytvořili spolutvůrčí týmy a během čtyř až osmi týdnů řešili výzvy definované podniky.
Plná verze aktuality je v anglické verzi webu nebo přímo na https://indusac.eu/open-call-for-students-researchers/.
EIT Food nabízí množství příležitostí ke spolupráci jak pro vědce a vědkyně, tak pro aktivní studenty, a to v oblasti grantů, vzdělávání, networkingu apod. Přehled naleznete v přiložené prezentaci. Vyhledávat příležitosti navíc můžete na platformě https://www.inovacevpotravinach.eu/.
Otevřená výzva s několika okny pro podání projektové žádosti je Impact Funding Framework, v přiložené prezentaci naleznete základní schéma a okna pro odevzdání projektové žádosti až do roku 2025. Uzávěrky v roce 2024 jsou 14.3., 11.7. a 14.11.
Pro více informací neváhejte kontaktovat Projektové centrum (Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz).
Czech-UNDP Partnership for SDGs hledá experty, kteří by měli zájem o spolupráci v oblastech cílů udržitelného rozvoje (SDGs). Cílem spolupráce je především přenos českých zkušeností a know-how v cílových zemích. Sdílení českých odborných znalostí probíhá prostřednictvím praktických zkušeností a školení v partnerských zemích. Jedná se o technologickou pomoc, odborné konzultace, zpracování studií proveditelnosti, specializovaná školení na místě a studijní cesty či odborné stáže.
Experti, kteří jsou vedeni v databázi UNDP, mohou být pozváni ke spolupráci až na 90 dní, aby vytvořili dlouhodobá řešení, která přinesou pozitivní změny místním komunitám a organizacím.
Máte zájem o spolupráci? Projektové centrum rádo pomůže s navázáním kontaktu s UNDP, obracejte se na Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz.